Cheryl Bihari start als Recruitment Consultant op KYC
Assets Only versterkt haar interne team met Cheryl Bihari. Cheryl is op 1 april gestart als recruitment consultant, met als specialisatie de KYC markt. Ze gaat zich bezighouden met het werven van nieuwe collega’s, het onderhouden van contacten met talenten in de markt, het schrijven van vacatures en voorstellen en onze marketing en arbeidsmarktcommunicatie.

Cheryl is afgestudeerd in communicatie en is daarna een aantal jaar gedetacheerd geweest als CDD analist bij verschillende banken. In haar nieuwe rol wil ze de brug slaan tussen haar studie en haar opgedane ervaring als CDD Analist.
Assets Only is de afgelopen jaar stevig gegroeid ondanks alle Corona perikelen, dus om al onze medewerkers en kandidaten de persoonlijke aandacht te blijven geven die ze verdienen, was uitbreiding meer dan welkom.
Assets Only staat voor waardevol talent
Neem contact met ons op voor een vrijblijvend advies in wat we voor jouw organisatie kunnen betekenen.
